Firma Agesil Sp. z o. o. od dwóch lat należy do grona Partnerów JoinBertus, biznesowego projektu powstałego wokół drużyny Łomża Vive Kielce z inicjatywy Prezesa Bertusa Servaasa. Dziś, 26 listopada 2021 r., została podpisana umowa zwiększająca zakres wsparcia dla klubu, na mocy której firma Agesil staje się jednym z głównych sponsorów KS Vive Handball Kielce S. A.

Dzisiejsza umowa to konsekwencja naszej dotychczasowej współpracy z klubem – powiedział na konferencji prasowej dyrektor generalny firmy Agesil, Maciej Baniak – Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem poziomu sportowego klubu. To jest kosmos, co potwierdzają ostatnie mecze. Chciałbym jednak podkreślić, że dla nas ważna jest jeszcze jedna rzecz – jesteśmy pod ogromnym wrażeniem etosu i kultury pracy wszystkich pracowników tego klubu, na każdym szczeblu. Tego, jak są zaangażowani w to, co robią. To jest to samo, co firma Agesil ma w swoim DNA. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona głównych sponsorów klubu i wydaje mi się, że nie jest to nasze ostatnie słowo. Ze swojej strony mogę tylko zapewnić ludzi biznesu, że warto z tymi ludźmi pracować. Nie chcieliśmy wprowadzać zamieszania w takim momencie sezonu, dlatego nie zdecydowaliśmy się na logotyp na spodenkach czy koszulce. Myślę, że temat ten wróci w przyszłym sezonie.

Umowa z firmą Agesil Sp. z o. o. obowiązywać będzie 12 miesięcy. Jako klub jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Partnerem, który podziela nasze wartości i bardzo cieszymy się, że współpraca ta ewoluuje. Firma Agesil Sp. z o. o. to firma powstała w 2009 roku, działająca w branży utrzymania porządku i czystości, obsługi systemów bezpieczeństwa i ochrony fizycznej. Więcej o firmie na www.agesil.pl.